








| Kód: | F:80000870 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 42 240,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 34 909,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 1 739,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1 437,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 26 |
| výška: | 1,2 cm |
| délka: | 500 cm |
| šířka: | 90 cm |
| typ: | 22 x 10 mm, role |
| barva: | zelená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Univerzální rohož odolná vůči olejům, ohni i vodě vhodná pro průmyslové, ale i rekreační prostředí. Rohož je možné použít z obou stran, čímž se prodlužuje její životnost. Mřížkování zamezuje uklouznutí a zachycuje odřezky a třísky. Do jednotlivých mezer je možné vložit vyplňující kostku a rohož tak v určitých místech více zafixovat.
| vlastnost: | olejivzdorná, protiskluzová, průmyslová, univerzální |