| Kód: | F:81720034 |
| Cena s DPH: | 1 131,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 934,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 46,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 38,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 13 dny |
| hmotnost: | 1.97 |
| určení: | do bytu |
| výška: | 0,5 cm |
| model: | Darts |
| délka: | 237 cm |
| šířka: | 79 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | zelená |
| tvar: | obdélníkový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | polyamidový |
Koberec Šipky je vhodný do obývacího pokoje, garáže a nebo všude tam, kde chcete dodat tu pravou profesionální náladu při hraní šipek. Díky svému designu dokáže namotivovat hráče k nejlepším výkonům. Tento šipkařský koberec je velmi odolný díky vysoké kvalitě, ze spodu má protiskluzovou podložku a tedy poskytuje optimální ochranu pro padající šipky.
Tento koberec se hodí i do dětského pokoje a díky němu může Vaše dítě rozvíjet fantazii. Tento koberec se hodí spíše do klučičího pokojíčku.
| vlastnost: | hrací, kusová |
| Cena bez DPH: | 2 362,80 Kč |
| Cena s DPH | 2 859,00 Kč |