



| Kód: | F:80065811 |
| Cena s DPH: | 476,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 393,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 16,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 6 dny |
| hmotnost: | 0.4 |
| materiál: | gumový, plastový |
| určení: | pro rohože Tough |
| výška: | 2 cm |
| délka: | 18 cm |
| šířka: | 18 cm |
| ostatní: | doplňky, příslušenství |
| barva: | žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
| materiál - plast: | plastový |
Náběhová gumová rohová hrana pro bezpečný přístup na protiúnavové rohože. protiskluzový povrch zvyšuje bezpečnost práce a minimalizuje riziko uklouznutí. odolná guma je vhodná pro použití v interiéru i exteriéru a chrání rohož i podlahu před poškozením.
pro zakončení rohoží Tough.
| vlastnost: | rohová, náběhová |
| Cena bez DPH: | 52,00 Kč |
| Cena s DPH | 63,00 Kč |