



| Kód: | F:68505065 |
| Cena s DPH: | 545,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 450,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 22,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 18,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dny |
| hmotnost: | 1 |
| určení: | pro nákladní vozidla, pro dodávky, pod kola |
| výška: | 19 cm |
| model: | E46 |
| délka: | 38,3 cm |
| šířka: | 16 cm |
| typ: | s ocelovou výstuhou |
| barva: | žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - kov: | kovový, ocelový |
| materiál - plast: | plastový |
Žlutý plastový protiskluzový klín je vyroben z odolného termoplastického plastu a ocelovým výztužným prvkem představuje nezbytný bezpečnostní prvek pro vozidla. Výrazně žlutá barva zajišťuje viditelnost, zatímco perforovaná a zesílená konstrukce s protiskluzovým povrchem zaručuje maximální stabilitu na různých typech povrchů – asfaltu, štěrku i nezpevněném terénu.
Klín spolehlivě blokuje kola během odstávky, oprav, nakládky i vykládky. Produkt je vybaven otvory pro upevnění bezpečnostního řetízku a díky tvarované zadní stěně se snadno přenáší a manipuluje. Pro maximální účinnost a bezpečnost je doporučeno používat klíny po obou stranách kola.
| vlastnost: | protiskluzová, bezpečnostní, zakládací, blokovací |