




| Kód: | F:80001537 |
| Cena s DPH: | 3 524,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 912,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 145,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 120,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 1.63 |
| materiál: | kobercový, pěnový, polypropylenový |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | Alba |
| délka: | 85 cm |
| šířka: | 50 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU kjndfkl, #SKU sdsdfgfds |
| kde - inspirace, realizace: | prodejní pulty, kasy |
| barva - odstín: | antracitová |
| materiál - plast: | pěnový, polypropylenový, PP |
| materiál - textilní: | kobercový |
Odolná protiúnavová rohož s odolným a zároveň elegantním kobercovým povrchem. Vrchní strana rohože je vyrobena z odolného koberce jenž je vyrobený z materiálu ECONYL® (recyklovaný nylonový materiál vyrobený z vyřazených rybářských sítí a dalších materiálů). Díky pěnové základní vrstvě dokáže rohož oddálit nástup bolesti a zmírnit únavu, která se projevuje při stání na tvrdých podlahách. Tedy díky této rohoži pocítíte úlevu při delším stání a také stimuluje pohyb na podporu krevního oběhu. Zkosené hrany rohože zabraňují zakopnutí.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, solitérní |
| použití: | kancelář, suché prostředí |