| Kód: | F:80011546 |
| Cena s DPH: | 1 931,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 596,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 79,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 65,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 2 |
| materiál: | textilní |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | Koral |
| délka: | 80 cm |
| šířka: | 100 cm |
| barva: | šedá |
| tvar: | půlkruhový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | šedá |
| materiál - textilní: | textilní |
Rohož s exkluzivním půlkruhovým tvarem, který navíc zdůrazňuje estetické hodnoty, aniž by ztratil své čisticí vlastnosti.
Žebrovaná textura vlákna zajišťuje účinné čištění a poskytuje estetický vzhled. Snadno se čistí, odolává nízkým teplotám a vlhkosti. Flexibilní všestranná nájezdová rampa zajišťuje hladký pohyb chodců a vozíků. Určeno pro místa s nízkým nebo středním provozem
Nejčastější použití
Vlastnosti
Technické údaje
| vlastnost: | čisticí, vstupní |
| Cena bez DPH: | 182,20 Kč |
| Cena s DPH | 220,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 354,50 Kč |
| Cena s DPH | 8 898,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 079,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 145,60 Kč |