




| Kód: | F:81715228 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 6 942,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 737,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 286,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 236,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 10.53 |
| materiál: | textilní, polyamidový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,9 cm |
| model: | Passage |
| délka: | 135 cm |
| šířka: | 200 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU dwf |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov |
| barva - odstín: | antracitová |
| materiál - plast: | polyamidový |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní čistící vnitřní vstupní rohož Passage je vhodná k dočištění obuvi od jemných nečistot a vody. Horní vrstva rohože je vyrobena ze 100% polyamidu, rubová strana rohože je z vinylu s gumovou náběhovou hranou.
Textilní rohož Passage je vyrobena v zajímavém pruhovaném designu. Vstupní čistící rohož Passage se čistí běžnými čisticími prostředky.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní, Cfl-S1 |
| použití: | komerční, administrativní prostory |