

















| Kód: | F:80001054 |
| Cena s DPH: | 3 092,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 555,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 127,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 105,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 3.6 |
| materiál: | gumový |
| určení: | před dveře, na boty, obuv, podrážky |
| výška: | 1,6 cm |
| model: | SD40 |
| délka: | 52,5 cm |
| šířka: | 80 cm |
| ostatní: | vstupní čistící |
| typ: | vana |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
| materiál - plast: | plastový |
Dezinfekční rohož FLOMA SD40 představuje účinné řešení pro omezení šíření bakterií, virů a dalších kontaminantů ve vstupních zónách s vysokými nároky na hygienu. Díky hlubokému dezinfekčnímu profilu pojme až 1,75 litru roztoku a umožňuje důkladné očištění podrážek obuvi při každém vstupu.
Rohož je vyrobena z 100% recyklovaného PVC v souladu s nařízením REACH. Je vybavena protiskluzovým povrchem (R10) a flexibilními škrabkami pro efektivní odstranění nečistot a zajištění kontaktu obuvi s dezinfekcí. Zkosené hrany minimalizují riziko zakopnutí. Rohož je zároveň zcela recyklovatelná a splňuje vysoké environmentální standardy (BREEAM A+).
| vlastnost: | hygienická, dezinfekční, protiskluzová, dekontaminační |
| použití: | gastro, potravinářství |