



| Kód: | F:81716406 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 2 785,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 301,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 114,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 94,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 16 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,3 cm |
| model: | Slabmat Carré |
| délka: | 91 cm |
| šířka: | 91 cm |
| barva: | černá |
| odolnost: | 100/100 |
| protiskluzovost: | 80/100 |
| pohodlnost: | 60/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdfget |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - guma: | gumový |
Černá gumová modulární rohož Slabmat Carré se řadí mezi speciální průmyslové rohože, jejichž hlavním účelem je tlumení nárazů za účelem ochrany podlahy a materiálu. Rohož pohlcující kinetickou energii chrání podlahy a těžké předměty před vzájemným poškozením. Masivní rohož snese vysoké statické zatížení. Neklouzavý strukturovaný povrch garantuje bezpečnou a pohodlnou chůzi. Houževnatá gumová směs činí rohož v podstatě nezničitelnou. Neobsahuje DOP, DMF, látky poškozující ozónovou vrstvu, silikon ani těžké kovy. Moduly rohoží o rozměru 91 cm x 91 cm lze použít k sestavení ostrůvku nebo jimi pokrýt pracoviště celoplošně. Volitelné hrany v černé nebo žluté barvě umožňují vytvořit vnitřní i vnější roh.
Rohož je určená pro vysokou zátěž a suché prostředí. Slouží pro odkládání těžkých odlitků, obrobků, forem nebo nástrojů. Vhodné i do tělocvičen, posiloven, fitness center, na zimní stadióny, do stájí nebo na korby nákladních automobilů a přívěsů.
| vlastnost: | průmyslová, odolná, modulová, zámkový systém |
| použití: | sportovní haly |