





| Kód: | F:80000496 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 9 433,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 796,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 388,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 321,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 10.5 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,8 cm |
| model: | Fatigue |
| délka: | 90 cm |
| šířka: | 90 cm |
| typ: | 100% nitrilová pryž |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy, autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový, 100% nitril |
Černá gumová modulární průmyslová protiúnavová protiskluzová olejivzdorná rohož Fatigue je vyráběná z nitrilové gumy. Tento typ rohože se svou variabilitou hodí do jakéhokoliv provozu. Rohož poskytuje nohám příjemný povrch, čímž zmírňuje únavu a zvyšuje výkonnost pracovníků. Jednotlivé dlaždice je možné jednoduše vyměnit nebo přesunout. K rohoži je možné samostatně dokoupit černé nebo žluté náběhové hrany. Rohož je možné vyčistit vodou přes tlakovou hadici s jemným čistícím prostředkem, je-li to potřebné.
| vlastnost: | olejivzdorná, protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, modulová, zámkový systém |
| použití: | autoservisy, opravny |