




| Kód: | F:81716272 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 5 686,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 699,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 234,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 193,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 14 dny |
| hmotnost: | 12.7 |
| materiál: | gumový |
| určení: | pro svářeče |
| výška: | 1,9 cm |
| model: | Cushion Ease Solid, Nitrile FR |
| délka: | 91 cm |
| šířka: | 91 cm |
| typ: | 100% nitrilová pryž |
| barva: | černá |
| odolnost: | 100/100 |
| protiskluzovost: | 100/100 |
| pohodlnost: | 100/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | montážní linky, pracoviště |
| proč - inspirace, realizace: | oddělení materiálů |
| materiál - guma: | gumový, 100% nitril |
Modulární protiskluzová protiúnavová průmyslová rohož Cushion Easy Solid je tvořena čtvercovými modulovými rohožemi z odolné gumové směsi o rozměru 91 x 91 cm. Těmito moduly lze pokrýt rozlehlá pracoviště i individuální pracovní stanice. Vysokou ergonomii zajišťuje protiskluzný povrch a 19 mm silná, pružná konstrukce rohože, poskytující vysoký pracovní komfort v suchém průmyslovém prostředí.
Zámky rohoží umožňují napojení rohoží v podélném i příčném směru. Přímo na místě z nich lze vytvářet ostrůvkové konfigurace nebo celoplošně pokrýt i složitě členitá pracoviště. Na výborných protiúnavových vlastnostech se podílí jak konstrukce rohože, tak i kvalita použitých surovin.
| vlastnost: | olejivzdorná, protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, Bfl-S1, modulová, zámkový systém |
| použití: | průmysl, sklady, výroba |