



| Kód: | F:81716194 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 2 621,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 166,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 108,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 89,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 17 dny |
| hmotnost: | 15.6 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 0,85 cm |
| model: | Superflow XT |
| délka: | 91 cm |
| šířka: | 152 cm |
| barva: | černá |
| odolnost: | 80/100 |
| protiskluzovost: | 100/100 |
| pohodlnost: | 80/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy, autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový |
Černá gumová oboustranná protiskluzová rohož Superflow XT s drenážním systémem, který umožňuje okamžitý odtok kapalin. Rohož je velmi nízkého profilu pro lepší přístup a snadný přejezd vozíku. Ze všech stran je lemována nájezdovou hranou. Rohož je vyrobena z kvalitní pryžové směsi pro dlouhou životnost.
Rohož je určena do mokrého prostředí. Drenážní otvory umožňují odvětrávání, protékání tekutin a propadávání nečistot, povrch tak zůstává suchý a čistý. Pravidelné čištění saponátem a tlakovou vodou prodlužuje jejich životnost. Tvrdá gumová směs garantuje dlouhou životnost rohoží.
| vlastnost: | děrovaná, oboustranná, protiskluzová, průmyslová, solitérní |
| použití: | autoservisy, opravny, průmysl, sklady, výroba |