



| Kód: | F:84856730 |
| Cena s DPH: | 1 310,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 082,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 54,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 44,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 2.05 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,35 cm |
| délka: | 50 cm |
| šířka: | 50 cm |
| typ: | střed |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Dlažba je vyráběná ze směsi pružné a tuhé přírodní gumy. Bublinkový povrch stimuluje krevní oběh v chodidlech, nohách a celém těle. Dlažba izoluje pracovníky od chladu z betonových podlah.
Pro odstranění nečistot použijte vysokotlakou hadici (nesmí přesáhnout 60 psi). Nepoužívejte páru, odmašťovací nebo korozivní chemikálie. Dlažbu nedrhněte.
| vlastnost: | protiúnavová, průmyslová, bublinková, solitérní, zámkový systém |