



| Kód: | F:80065801 |
| Cena s DPH: | 778,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 643,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 32,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 26,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 2.8 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 2,4 cm |
| model: | Premium Fatigue |
| délka: | 50 cm |
| šířka: | 50 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Protiúnavová děrová rohož Premium Fatigue se zámky je vyráběná z pryže a 25% NBR. Tento typ rohože se svou variabilitou hodí do jakéhokoliv provozu. Rohož poskytuje nohám příjemný povrch, čímž zmírňuje únavu a zvyšuje výkonnost pracovníků. Jednotlivé rohože je možné jednoduše vyměnit nebo přesunout. U této děrované verze je výhoda v tom, že je vhodná na vlhká pracoviště díky své propustnosti.
Pomocí spojení jednotlivých rohoží modelu Premium Fatigue lze vytvořit gumovou podlahu libovolné velikosti. Zakončení podlahy docílíte pomocí nájezdu a nebo odřezáním zámků - samců. V případě potřeby lze jednotlivé moduly jednoduše rozdělit a přemístit (pozor na moduly s uřezanými zámky, ty už nelze napojit, budou vždy okrajové moduly).
K rohoži je možné samostatně dokoupit černé nebo žluté náběhové hrany.
Rohož je možné vyčistit vodou přes tlakovou hadici s jemným čistícím prostředkem, je-li to potřebné.
| vlastnost: | děrovaná, olejivzdorná, protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, modulová, zámkový systém |