





| Kód: | F:85000661 |
| Cena s DPH: | 4 227,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 494,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 173,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 143,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 7 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,25 cm |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 90 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Jedinečná dvojvrstvá rohož s vynikajícími protiúnavovými vlastnostmi.
Povrch rohože je vyroben z tvrzeného PVC, které je extrémně ohebné a odolné vůči opotřebení.
Spodní strana z PVC pěny zabezpečuje výborné odpružení a zmírňuje únavu snížením tlaku na chodidla, nohy i záda a podporuje tak krevní oběh a koncentraci pracovníků, což vede ke snížení rizika ohrožení zdraví z důsledku dlouhodobého stání.
Rohož díky své výšce účinně izoluje od chladu z betonových podlah.
| vlastnost: | protiúnavová, průmyslová |
| Cena bez DPH: | 1 660,20 Kč |
| Cena s DPH | 2 008,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 653,20 Kč |
| Cena s DPH | 2 000,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 186,30 Kč |
| Cena s DPH | 12 325,40 Kč |