



| Kód: | F:80000560 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 3 179,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 627,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 131,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 108,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 14 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,2 cm |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 90 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový |
Robustní odolná protiúnavová rohož s lisovanými náběhovými hranami vyrobená z přírodní gumy. Jedinečný design rubové strany drží rohož pevně na místě.
Rohož je možné vyčistit tlakovou hadící s vodou a jemným čistícím prostředkem.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, solitérní |
| použití: | autoservisy, opravny |