





| Kód: | F:80000648 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 5 023,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 151,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 206,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 170,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 5 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,25 cm |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 90 cm |
| barva: | černá |
| dělící model: | 01 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový |
Jedinečná dvojvrstvá rohož s vynikajícími protiúnavovými vlastnostmi.
Povrch rohože je vyroben z tvrzeného PVC, které je extrémně ohebné a odolné vůči opotřebení.
Spodní strana z PVC pěny zabezpečuje výborné odpružení a zmírňuje únavu snížením tlaku na chodidla, nohy i záda a podporuje tak krevní oběh a koncentraci pracovníků, což vede ke snížení rizika ohrožení zdraví z důsledku dlouhodobého stání.
Rohož díky své výšce účinně izoluje od chladu z betonových podlah.
| vlastnost: | protiúnavová, průmyslová, solitérní |
| použití: | autoservisy, opravny |
| Cena bez DPH: | 5 092,20 Kč |
| Cena s DPH | 6 161,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 68 218,70 Kč |
| Cena s DPH | 82 544,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 140,70 Kč |
| Cena s DPH | 13 480,30 Kč |