





| Kód: | F:80000655 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 69 253,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 57 234,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 2 847,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 353,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 93.5 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,25 cm |
| délka: | 18,3 m |
| šířka: | 120 cm |
| typ: | role |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový |
Jedinečná dvojvrstvá rohož s vynikajícími protiúnavovými vlastnostmi.
Povrch rohože je vyroben z tvrzeného PVC, které je extrémně ohebné a odolné vůči opotřebení.
Spodní strana z PVC pěny zabezpečuje výborné odpružení a zmírňuje únavu snížením tlaku na chodidla, nohy i záda a podporuje tak krevní oběh a koncentraci pracovníků, což vede ke snížení rizika ohrožení zdraví z důsledku dlouhodobého stání.
Rohož díky své výšce účinně izoluje od chladu z betonových podlah.
| vlastnost: | protiúnavová, průmyslová |
| použití: | autoservisy, opravny |
| Cena bez DPH: | 4 251,80 Kč |
| Cena s DPH | 5 144,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 43 048,20 Kč |
| Cena s DPH | 52 088,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 398,20 Kč |
| Cena s DPH | 23 471,80 Kč |