



| Kód: | F:87650263 |
| Cena s DPH: | 8 116,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 708,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 333,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 275,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dny |
| hmotnost: | 45.4 |
| určení: | do chlévů pro kozy, pro dobytek (skot, ovce, kozy, prasata), do chlévů pro prasata, do chlévů pro ovce, na zimní stadion, do přívěsného vozíku, do dílny |
| výška: | 1,5 cm |
| model: | Karo |
| délka: | 180 cm |
| šířka: | 120 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| dezén: | diamant |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový, SBR |
Černá SBR podlahová guma (deska) Karo s dezénem diamant má vynikající tlumící vlastnosti. Je velice nenáročná na údržbu, velice snadno a rychle se pokládá a čistí.
Nejčastěji se využívá v prostorách výrobních hal, strojírenských dílen, sportovišť, zimních stadionů, stájí a kravínů, transportérů pro veškerý hospodářský dobytek a díky svým vlastnostem najde uplatnění na mnoha dalších místech.
| vlastnost: | tlumicí |