






| Kód: | F:80885633 |
| Cena s DPH: | 173,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 143,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,13 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,89 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.1 |
| materiál: | gumový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1 cm |
| model: | Simple |
| délka: | 30 cm |
| šířka: | 45 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Venkovní gumová vstupní rohožka je vhodná pro odstranění hrubých nečistot jako je sníh a bahno. Tuto rohožku nejčastěji vidíte jako u vstupů do rodinných domů.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní |