

| Kód: | F:81716818 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 1 560,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 289,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 64,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 53,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.8 |
| materiál: | pěnový |
| určení: | pod kolena |
| výška: | 2,7 cm |
| model: | Heavy Duty |
| délka: | 55 cm |
| šířka: | 30 cm, 119 cm |
| značka: | KneeRX |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy, autoservisy, opravny |
| materiál - plast: | pěnový |
Ochranná podložka pod kolena KneeRX Heavy Duty je určena na pracoviště, na kterých pracovníci pracují v kleče či pokleku. Podložky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které mají skvělé izolační a ochranné vlastnosti. Podložky chrání kolena proti otlakům a neagtivním vlivům chladné podlahy.
Podložka je velmi odolná, její malé rozměry a nízká hmotnost usnadňují manipulaci a přenášení. Pomocí této kvalitní podložky jsou kolena chráněna proti negativním vlivům nízkých teplot a vlhkosti. Pěnová podložka také ochrání kolena před nečistotami a tvrdým povrchem při práci v kleče či pokleku. Používáním ochranných podložek pod kolena ochráníte zdraví pracovníků a zvyšujete pracovní komfort na pracovišti.
| vlastnost: | ochranná, klekací, dílenská |
| použití: | autoservisy, opravny, domácí dílny |