

| Kód: | F:85222548 |
| Cena s DPH: | 1 188,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 982,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 49,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 40,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2.5 |
| výška: | 3 cm |
| délka: | 50 m |
| šířka: | 3 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, PVC |
| model - Riva - sch. hrana / sokl. lišta (barva): | F208 |
PVC soklová lišta, známá také jako rohová podlahová lišta, je ideálním řešením pro zakončení podlahových krytin. Chrání stěny před znečištěním, například při vytírání nebo vysávání, a zamezuje zatékání vody mezi podlahu a stěnu. Je vhodná pro širokou škálu podlahových materiálů, jako jsou PVC podlahy, linolea, dlažba nebo podlahoviny typu Fortelock.
PVC soklová lišta je ideální pro interiérové prostory s pružnými podlahovými krytinami. Vytváří přirozený přechod mezi podlahou a stěnou, čímž zvyšuje estetický dojem a funkčnost podlahového systému.
Tato PVC soklová lišta o délce 40 m je praktickým a cenově dostupným řešením pro každou podlahu.
Soklovou lištu lze snadno a rychle instalovat pomocí lepidla, například Chemoprén. Postupujte následovně:
Výsledkem je pevné spojení, které zajišťuje dlouhou životnost a bezchybný vzhled lišty.
| vlastnost: | podlahová, soklová |