




| Kód: | F:81716769 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 4 309,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 561,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 177,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 146,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 14 dny |
| hmotnost: | 3.1 |
| materiál: | pěnový |
| výška: | 1,9 cm |
| model: | Posture Mat |
| délka: | 102 cm |
| šířka: | 91 cm |
| barva: | černá |
| odolnost: | 80/100 |
| protiskluzovost: | 100/100 |
| pohodlnost: | 100/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdsdfgfds |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - plast: | pěnový |
Protiúnavová rohož Posture Mat je měkká a pohodlná protiúnavová rohož s výbornými protiúnaovými vlastnostmi. Rohož zajistí větší komfort pracovníků při dlouhodobém stání na stanovištích ve výrobních provozech a montážních linkách. Rohož je určená především pro stacionární pracovní stanice, pracovní stoly, balírny, kancelářská prostředí a servisní pulty.
Rohož je vyrobena z odolné pěny s uzavřenými buňkami pro maximální pohodlí a dlouhou životnost. Rohož zabraňuje uklouznutí, tlumí nárazy, tepelně izoluje a zmírňuje únavu při dlouhém stání. Protiúnavová rohož má mimořádně pohodlný povrch ke stání, snižuje tlak v chodidlech, nohách a zádech při dlouhodobém stání, stimuluje krevní oběh a izoluje od studené podlahy.
Neobsahuje DOP, DMF, látky poškozující ozónovou vrstvu, silikon ani těžké kovy.
| vlastnost: | olejivzdorná, protiskluzová, protiúnavová, solitérní |
| použití: | suché prostředí |