

| Kód: | F:81716597 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 17 045,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 086,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 699,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 578,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 37 |
| materiál: | vinylový |
| výška: | 0,94 cm |
| model: | Sof-Tred |
| délka: | 18,3 m |
| šířka: | 91 cm |
| typ: | role |
| barva: | černá |
| odolnost: | 60/100 |
| protiskluzovost: | 80/100 |
| pohodlnost: | 60/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdsdfgfds |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - plast: | vinylový |
Průmyslové protiúnavové rohože Sof-Tred jsou určeny do výrobních prostor a hal. Ergonomická rohož poskytující základní pracovní komfort je vyrobena z mikrobuněčného vinylu, zadržujícího v uzavřených buňkách miliony vzduchových bublinek. Všechny čtyři strany jsou uzavřeny a zešikmeny proti zakopnutí.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová |
| použití: | suché prostředí |
| Cena bez DPH: | 38 986,20 Kč |
| Cena s DPH | 47 173,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 132 475,50 Kč |
| Cena s DPH | 160 295,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 459,50 Kč |
| Cena s DPH | 27 176,00 Kč |