



| Kód: | F:80000601 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 2 043,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 689,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 84,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 69,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 3 |
| materiál: | pěnový |
| výška: | 0,95 cm |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 90 cm |
| barva: | černá |
| dělící model: | 02 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - plast: | pěnový, plastový, PVC |
PVC protiúnavová rohož s diamantovým vzorem, který zajištuje prevenci uklouznutí.
Rohož svou výškou a zvoleným materiálem příznivě snižuje účiny dlouhodobého stání pracovníků na stejném místě uvolněním tlaku na chodidla, nohy i záda a podporuje tak proudění krve v těle.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, solitérní |
| použití: | autoservisy, opravny |