






| Kód: | F:81716726 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 4 423,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 656,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 182,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 150,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 32 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 0,3 cm |
| model: | Rib ‘n’ Roll |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 100 cm |
| barva: | černá |
| dezén: | jemné rýhování |
| dělící model: | 01 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Rohože Rib ‘n’ Roll jsou rohože s výbornými pevnostními parametry. Používají se k pokrytí podlah, polic, vozíků nebo ložného prostoru dodávek a na mnoha dalších místech, kde by odložený předmět mohl sklouznout, upadnout nebo do něčeho narazit. Jsou odolné nízkým koncentracím kyselin a louhů.
| vlastnost: | protiskluzová, průmyslová |