| Kód: | F:87651155 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 7 890,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 521,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 325,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 268,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 140 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1 cm |
| délka: | 500 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | role |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdfsaf |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - guma: | gumový, SBR |
Černá pryžová SBR deska je velice nenáročná na údržbu, velice snadno a rychle se pokládá a čistí.
Gumová deska je vyrobena z materiálu SBR o tvrdosti 65° ShA, pevnosti 4 MPa. Pryž SBR má dobré mechanické vlastnosti a dobrou odolnost vůči opotřebení otěrem. Pryž je určená pro všeobecné použití všude tam, kde nejsou na materiál kladeny zvýšené nároky z hlediska odolnosti teplotní a chemické. Teplotní odolnost do 80°C.
| vlastnost: | tlumicí, hladká |
| použití: | garáže |