



| Kód: | F:84005046 |
| Cena s DPH: | 13 423,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 093,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 552,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 456,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 85.2 |
| výška: | 0,6 cm |
| model: | COBARIB |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 120 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Rýhovaná protiskluzová průmyslová rohož COBARIB se vyrábí z odolné přírodní gumy, která izoluje před chladem z betonových podlah. Rýhovaný povrch chrání před uklouznutím. Ideální pro pracovní stoly - chrání křehké součástky před posuvem a poškozením. Rohož má zvukově-izolační vlastnosti.
| vlastnost: | protiskluzová, průmyslová, rýhovaná |