

| Kód: | F:80011526 |
| Cena s DPH: | 17 106,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 137,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 703,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 581,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 11 dny |
| hmotnost: | 13 |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | TRIO |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 300 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Odolný povrch rohože TRIO je vyroben z polyamidových vláken, spodní strana rohože je vyrobena z pružné gumy, která zabraňuje posuvu této rohože. Textilní rohož VIP má po obvodu gumové nájezdové hrany, které jsou k rohoži přilepeny a ještě i přišity.
Nejčastější použití
Vlastnosti
Technické údaje
| vlastnost: | čisticí, vstupní, třízónová |
| Cena bez DPH: | 687,90 Kč |
| Cena s DPH | 832,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 149,50 Kč |
| Cena s DPH | 5 020,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 077,50 Kč |
| Cena s DPH | 8 563,80 Kč |