



| Kód: | F:88879243 |
| Cena s DPH: | 2 637,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 179,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 108,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 89,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 20 dny |
| hmotnost: | 20.5 |
| materiál: | gumový |
| určení: | do fitness centra, posilovny, pod fitness stroje, do profesionálního fitness centra, posilovny, do domácího fitness, posilovny |
| výška: | 1 cm |
| model: | Sandwich EPDM |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | podložky pod fitness stroje |
| barva: | žlutá, černo-bílo-žluto-šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový, EPDM, SBR |
| související - Gelpo - Sandwich EPDM: | SKU č-b-š-ž 1cm |
Podlahová guma (deska) Sandwich se nejčastěji používá jako pochůzná plocha do fitness center a posiloven nebo jako tlumící desky pod cvičící stroje, činky a vzpěračské platformy. Jedná se o ekonomickou variantu, kdy vrchní pohledová vrstva je tvořena mixem EPDM a SBR materiálu. Díky tomuto složení velmi dobře absorbuje nárazy, pády při cvičení, zmírňuje dopady činek a cvičícího nářadí, čímž chrání podkladní vrstvu (beton, anhydrit). Díky elastické struktuře materiálového složení podlahy je trénink příjemnější a bezpečnější.
Desky jsou dodávány v uvedeném rozměru a v případě potřeby je velmi snadno nařežete do požadovaného rozměru odlamovacím nožem, případně jakýmkoliv ostrým nožem.
| vlastnost: | zátěžová, antivibrační, podlahová, protiskluzová, tlumicí, dvouvrstvá, zámkový systém |