







| Kód: | F:80809100 |
| Cena s DPH: | 965,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 797,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 39,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 32,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 3.3 |
| určení: | do fitness centra, posilovny, na cvičení |
| výška: | 3 cm |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 100 cm |
| typ: | s okrajem |
| barva: | šedá, šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | pěnový |
Černo-šedá modulární pěnová podložka Tatami je oboustranná podložka tvaru puzzle, přičemž jednotlivé díly do sebe přesně zapadají. Výhodou Tatami podložky je protiskluzová pěna a měkký dotek. Lze ji využít pro všechny druhy sportů, kde se cvičí naboso.
Lehká celopěnová podložka z EVA pěny s vysokou hustotou je vhodná nejen do rehabilitačních zařízení, tělocvičen, wellnes a fitness center k běžnému cvičení, józe, aerobicu, ale i pro tréninky a soutěže v bojových sportech jako jsou například karate, judo, taekwondo, kick-box, jiu-jitsu, aikido.
Struktura tatami je tvořena pro nejoptimálnější použítí s tlumícími vlastnostmi. Materiál je odolný, často nakupovaný i bezpečnostními složkami (policie, armáda apod.). Povrch není odolný obuvi, i když podle informací zákazníků na něm lidé někdy v obuvi cvičí. V případě poničení obuví však nelze reklamovat.
| vlastnost: | oboustranná, puzzle, modulová |