































































| Kód: | F:85846321 |
| Cena s DPH: | 1 752,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 448,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 72,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 59,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 17.3 |
| materiál: | gumový |
| určení: | do fitness centra, posilovny, pod fitness stroje, do profesionálního fitness centra, posilovny, do domácího fitness, posilovny |
| výška: | 0,8 cm |
| model: | SF1050, FitFlo |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | rohože do fitness, posilovny, podložky pod fitness stroje |
| typ: | deska |
| barva: | zelená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | SKU(fitflo)-RAL6017-0,8cm, SKU(fitflo)-RAL6017-0,8cm+LEP |
| materiál - guma: | gumový, 10% EPDM |
Podlahová guma (deska) FLOMA FitFlo SF1050 s příměsí 10% EPDM barevného granulátu v provedení 10% zelená je ideální podlahou do domácích posiloven a fitness (profesionální fitness centra obvykle volí výšku 1,6 cm). Velice dobře absorbuje nárazy, pády při cvičení, zmírňují dopady činek a cvičícího nářadí. Nespornou výhodou materiálu je také šetrnost ke kloubnímu aparátu cvičence. Tato gumová podlahovina se dá použít jako celoplošná podlaha do domacích fitness, jako pochůzné plochy v posilovnách, jako podložky pod cvičící stroje, odkládací plochy pro činky a další.
Podlahová guma (deska) se dá využít i v dílnách, v garážích, jako výstavní plocha pro zboží, ochrana povrchu podlahy, kde je na podlahu kladena vysoká zátěž - například přesun těžkých předmětů po podlaze.
Dlažba je vyrobena z gumy, která má svojí typickou vůni/zápach. Při umístění dlažby/podlahy v interiéru může být několik prvních dnů cítit guma. Tento zápach během 3-15 dnů (v závislosti na místních podmínkách) postupně zmizí/odvětrá, než se tak stane, doporučujeme častější větrání.
| vlastnost: | podlahová, tlumicí, formátovaná, sportovní, fitness |