








| Kód: | F:80000671 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 23 471,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 398,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 966,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 798,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 44 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,5 cm |
| délka: | 600 cm |
| šířka: | 90 cm |
| barva: | černá, žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový |
Jedinečná dvojvrstvá rohož s vynikajícími protiúnavovými vlastnostmi po obvodu vybavená náběhovou hranou pro prevenci zakopnutí.
Povrch rohože s diamantovým vzorem je vyroben z tvrzeného PVC nabízející dobrou mechanickou i chemickou odolnost. Pěnová rubová strana rohože zmírňuje únavu při dlouhodobém stání a chrání pracovníky před negativními vlivy studených betonových podlah.
| vlastnost: | protiúnavová, průmyslová, laminovaná, solitérní |
| použití: | autoservisy, opravny |