


| Kód: | F:80065825 |
| Cena s DPH: | 1 242,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 026,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 51,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 42,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 0.6 |
| materiál: | karborundový |
| výška: | 5,5 cm |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 5,5 cm |
| barva: | žlutá |
| tloušťka: | 0,5 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| proč - inspirace, realizace: | tlumení dopadů |
| materiál - abrasivní materiály: | karborundový |
Protiskluzová schodišťová hrana vyrobena z karbidu křemíku pro vnitřní i venkovní prostředí. Hrana je vhodná jak pro novostavby tak pro již užívaná schodiště. Náběhy hrany jsou pro větší bezpečnost zkoseny.
| vlastnost: | protiskluzová, schodová |
| použití: | schody |