








| Kód: | F:20065256 |
| Cena s DPH: | 2 892,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 119,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 98,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 1.5 |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 4,5 x 4,5 cm |
| typ: | L-profil |
| barva: | žlutá |
| množství: | 5 ks |
| tloušťka: | 1 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | pěnový |
Ochranný profil na rohy pěnový SignUs, tvar L, 1000 mm, samolepící Černo-žlutý pěnový pás na ochranu rohů je vyroben z vysokotlaké pěny. Samolepící pěnové ochranné prvky jsou primárně určeny k ochraně před úrazy naražením na hrany strojů, konstrukcí snížených průchodů a všech potenciálně nebezpečných konstrukcí, zvláště na únikových cestách. Také dobře poslouží k ochraně dveří, nárazníků a jiných části automobilu v garáži. Najde uplatnění ve skladech, na parkovištích, v garážích, vjezdech a výjezdech. Chrání osoby před zraněním při nárazu do sníženého stropu. Jejich využití je univerzální, najdou své uplatnění v průmyslu, chrání lidi i stroje, přístroje před poškozením při nárazu o stěnu, roh apod. Vlastnosti: Samolepící ochranný pás Výstražné žlutočerné pruhy Jednoduchá a rychlá aplikace Vhodné do i do interiéru. Díky moderní technologii výrobků a opravdu dokonalým samolepícím plochám firmy 3M drží pevně a dlouhodobě na téměř jakémkoli povrchu. Technický popis Délka: 1 metr Síla stěny: 1 cm Sířka rohové stěny: 45mm Hmotnost: 300 g Materiál: speciální vysokopevnostní, ale pružná PUR pěna