





| Kód: | F:85670470 |
| Cena s DPH: | 10 030,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 289,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 413,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 341,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 23 |
| výška: | 1,27 cm |
| model: | Cushion Flex |
| délka: | 210 cm |
| šířka: | 91 cm |
| barva: | černá, žlutá |
| dezén: | diamant |
| odolnost: | 100/100 |
| protiskluzovost: | 100/100 |
| pohodlnost: | 100/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Průmyslové protiúnavové protiskluzové rohože jsou určeny do výrobních prostor a hal. Díky vynikajícím protiúnavovým vlastnostem zmírňují únavu při dlouhodobém stání a chrání pracovníky před negativními vlivy studených betonových podlah. Po obvodu jsou vybaveny náběhovou hranou pro prevenci zakopnutí.
Tato rohož je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou odolnost proti otěru a odolnost proti olejům a chemikáliím. Povrchová úprava společně s dezénem "diamant" zabezpečuje dobrou oporu podrážkám a zároveň dovoluje snadné otáčení pracovníků a protiskluzovou ochranu.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová |