

| Kód: | F:81716524 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 3 243,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 680,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 133,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 110,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 17 dny |
| hmotnost: | 5.3 |
| materiál: | vinylový |
| výška: | 1,27 cm |
| model: | Sof-Tred, Gripper |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 91 cm |
| barva: | žlutá |
| dezén: | drážky |
| odolnost: | 80/100 |
| protiskluzovost: | 100/100 |
| pohodlnost: | 100/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdsdfgfds |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy, autoservisy, opravny |
| materiál - plast: | vinylový |
Průmyslové protiúnavové rohože Sof-Tred jsou určeny do výrobních prostor a hal. Díky vynikajícím protiúnavovým vlastnostem zmírňují únavu při dlouhodobém stání a chrání pracovníky před negativními vlivy studených betonových podlah. Za vyjímečný uživatelský komfort vděčí 12,7 mm silné, speciální směsi. Ochranná vrstva Dyna-Shield prodlužuje životnost o 50% v porovnání s běžnou rohoží z mikrobuněčného vinylu. Žluté podélné pruhy jsou v souladu s OSHA code 1910-144. Všechny čtyři strany jsou uzavřeny a zešikmeny proti zakopnutí.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, solitérní |
| použití: | suché prostředí |