















| Kód: | F:80706015 |
| Cena s DPH: | 1 154,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 954,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 47,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 39,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 3.6 |
| určení: | na schody |
| výška: | 0,4 cm |
| model: | ST50 |
| délka: | 32 cm |
| šířka: | 150 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Gumová schodová rohož ST50 se používá na kluzké schody, kde výrazně snižuje riziko uklouznutí. Mimo to, že poskytuje protiskluzovou ochranu, také chrání schody před opotřebením.
Schodovou rohož / schodový nášlap lze přilepit k podkladu oboustrannou lepící páskou. Pokud by oboustranná páska nebyla dostučující či vhodná pro daný povrch, lze rohož přilepit jakýmkoliv vhodných lepidlem na gumu a povrch, ze kterého jsou schody vyrobeny.
| vlastnost: | venkovní |
| Cena bez DPH: | 652,90 Kč |
| Cena s DPH | 790,00 Kč |