



| Kód: | F:81011035 |
| Cena s DPH: | 1 765,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 459,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 72,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 59,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 8.6 |
| určení: | na rampu |
| výška: | 10 cm |
| délka: | 30 cm |
| šířka: | 30 cm |
| typ: | s reflexním pruhem |
| barva: | žlutá |
| tloušťka: | 10 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Gumový doraz na rampu je vyroben ze silné pryže, která poskytuje vysokou odolnost proti oděru a povětrnostním vlivům. Tento doraz je navržen tak, aby chránil dokovací vůz i fasádu budovy před možným poškozením během nakládacích a vykládacích operací.
Tento doraz je základním vybavením každé překládací stanice a přispívá k bezpečnému a efektivnímu provozu při manipulaci se zbožím.
| vlastnost: | reflexní |
| Cena bez DPH: | 1 279,20 Kč |
| Cena s DPH | 1 547,80 Kč |