



| Kód: | F:80065782 |
| Cena s DPH: | 5 422,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 481,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 222,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 183,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 5.4 |
| materiál: | plastový |
| výška: | 1,1 cm |
| délka: | 900 cm |
| šířka: | 6,8 cm |
| typ: | 1x8x14 |
| barva: | žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU kjndfkl, #SKU dwf |
| kde - inspirace, realizace: | veletrhy, výstavy, výstaviště |
| počet kanálů: | 1 kanál |
| materiál - plast: | plastový |
| rozměr kanálu: | 8 x 14 mm |
Kabelový most s drážkou pro 1 kabel slouží jako ochrana kabelů v kancelářích budovách, na výstavách, kulturních akcích atd. Nabízí rychlou montáž a demontáž, protiskluznost a stabilitu.
Kabelový most se vyrábí pouze v rovném provedení, nelze tedy tvořit zatáčky. V nabídce je most v černém a černo-žlutém provedení, při montáži se barevné díly často kombinují.
| vlastnost: | kabelová |
| použití: | kancelář, komerční, administrativní prostory |
| Cena bez DPH: | 314,00 Kč |
| Cena s DPH | 380,00 Kč |