



| Kód: | F:80065780 |
| Cena s DPH: | 2 055,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 698,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 84,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 69,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.8 |
| materiál: | plastový |
| výška: | 1,1 cm |
| délka: | 300 cm |
| šířka: | 6,8 cm |
| typ: | 1x8x14 |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU kjndfkl, #SKU dwf |
| kde - inspirace, realizace: | veletrhy, výstavy, výstaviště |
| počet kanálů: | 1 kanál |
| materiál - plast: | plastový |
| rozměr kanálu: | 8 x 14 mm |
Kabelový most s drážkou pro 1 kabel slouží jako ochrana kabelů v kancelářích budovách, na výstavách, kulturních akcích atd. Nabízí rychlou montáž a demontáž, protiskluznost a stabilitu.
Kabelový most se vyrábí pouze v rovném provedení, nelze tedy tvořit zatáčky. V nabídce je most v černém a černo-žlutém provedení, při montáži se barevné díly často kombinují.
| vlastnost: | kabelová |
| použití: | kancelář, komerční, administrativní prostory |
| Cena bez DPH: | 3 117,50 Kč |
| Cena s DPH | 3 772,10 Kč |