








| Kód: | F:82005627 |
| Cena s DPH: | 3 248,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 685,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 133,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 110,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 4 dny |
| hmotnost: | 4.8 |
| výška: | 3,2 cm |
| model: | LUX, DEFENDER NANO |
| délka: | 101 cm |
| šířka: | 28,5 cm |
| typ: | s transparentním víkem, 4x17x18, 2x17x19 |
| barva: | žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| počet kanálů: | 6 kanálů |
| materiál - plast: | plastový |
| rozměr kanálu: | 17 x 18 mm, 17 x 19 mm |
Kabelový most DEFENDER NANO LUX disponuje transparentním víkem pro použití ve tmě se světelnými trubicemi a šesti kanály pro ochranu kabelů, hadic či trubek na chodnících, ve výrobních provozech, na výstavách, kulturních akcích, v kancelářích apod.
Tyto kabelové mosty jsou obzvláště ploché, což umožnuje jejich snadný přejezd invalidním vozíkům. Kromě pěší dopravy zvládnou i nejrůznější vozíky a lehká užitková vozidla - nákupní košíky, skladové policové vozíky, paletové a vysokozdvižné vozíky. Tyto kabelové mosty nejsou vhodné pro silniční provoz.
Samostatně dostupné koncové rampy (samec/samice) zajišťují bezpečné vkládání a vyjímání kabelů.
| vlastnost: | kabelová |
| Cena bez DPH: | 1 878,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 272,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 904,70 Kč |
| Cena s DPH | 5 934,70 Kč |