

| Kód: | F:80011550 |
| Cena s DPH: | 3 862,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 192,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 158,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 130,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| určení: | na schody |
| výška: | 1,5 cm |
| model: | ALUSTEP |
| délka: | 80 cm |
| šířka: | 27 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Kombinace protiskluzových funkcí a rohožky na schody. Snadná a jednoduchá montáž.
Nejčastější použití
Vlastnosti
Technické údaje
| vlastnost: | čisticí, kartáčová, protiskluzová |
| Cena bez DPH: | 725,00 Kč |
| Cena s DPH | 877,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 554,50 Kč |
| Cena s DPH | 670,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 325,80 Kč |
| Cena s DPH | 394,20 Kč |