





| Kód: | F:81001884 |
| Cena s DPH: | 791,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 653,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 32,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 26,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 10 dny |
| hmotnost: | 12 |
| výška: | 16 cm |
| délka: | 58 cm |
| šířka: | 15,5 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Černý plastový silniční obrubník je robustní a vysoce viditelný prvek určený pro oddělení dopravních tras a vymezení prostoru v rámci dopravní infrastruktury. Je vyroben z odolné pryže a má modulární konstrukci, která umožňuje spojování jednotlivých dílů do přímé nebo zakřivené linie – včetně pravoúhlých spojení (90°).
Obrubníky se využívají při dočasných i trvalých dopravních úpravách, ve stavebních zónách, na parkovištích, závodních okruzích nebo k vymezení bezpečných zón v logistice. Vhodné jsou rovněž pro vedení a usměrnění dopravy nebo jako fyzická bariéra omezující přístup.
Díky chytrému tvarování konců lze jednotlivé segmenty snadno a pevně spojovat. Montáž je rychlá, nevyžaduje speciální nástroje. Modulární systém umožňuje vytvořit řetězec obrubníků libovolné délky a tvaru dle potřeby.
| vlastnost: | silniční, vodicí, dopravní, bezpečnostní |
| Cena bez DPH: | 78,10 Kč |
| Cena s DPH | 94,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,50 Kč |
| Cena s DPH | 59,90 Kč |