




| Kód: | F:80081334 |
| Cena s DPH: | 113,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 94,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,68 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,87 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 13 dny |
| určení: | pro hliníkové nášlapy |
| model: | Standard |
| délka: | 63,5 cm |
| šířka: | 11,5 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | červená |
| tloušťka: | 0,7 mm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| proč - inspirace, realizace: | tlumení dopadů |
Náhradní protiskluzová páska pro hliníkové desky o rozměru uvedeném v technických parametrech níže.
| vlastnost: | podlahová, protiskluzová, náhradní |
| použití: | protiskluzová ochrana |