



| Kód: | F:81011108 |
| Cena s DPH: | 1 830,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 512,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 75,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 62,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 14 dny |
| hmotnost: | 5.5 |
| výška: | 41 cm |
| délka: | 67 cm |
| šířka: | 40 cm |
| barva: | červená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - kov: | ocelový |
Červená parkovací zábrana vyrobená z vysoce kvalitní oceli se vyznačuje odolností a masivností. Zábrana má svislý sloupek a profilované, klenuté břevno. Tato zábrana je přáškově lakovaná. Výrobek je viditelný po setmění a za ztížených povětrnostních podmínek. Zábranu je možno zamknout visacím zámkem (zámek je součástí sady).
Parkovací zábrana by měla být umístěna tak, aby se zabránilo kolizi vozidel s jejich částmi. Montáž zábrany k zemi pomocí rozpěrných šroubů (jsou součástí dodávky). Mechanické poškození nesprávným používáním zábran nepodléhá reklamaci.
Sada obsahuje zámek s vložkou, 2 klíče a 4 montážní šrouby.
| vlastnost: | parkovací |
| Cena bez DPH: | 3 124,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 780,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 664,50 Kč |
| Cena s DPH | 3 224,00 Kč |