







| Kód: | F:80000791 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 32 714,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 036,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 1 347,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1 113,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 22 |
| výška: | 1,2 cm |
| délka: | 500 cm |
| šířka: | 120 cm |
| typ: | 30 x 30 mm, role |
| barva: | červená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Univerzální průmyslová rohož odolná vůči olejům, ohni i vodě. Rohož je možné použít z obou stran, čímž se prodlužuje její životnost. Mřížkování zamezuje uklouznutí a zachycuje odřezky a třísky. Do jednotlivých mezer je možné vložit vyplňující kostku a rohož tak v určitých místech více zafixovat.
| vlastnost: | olejivzdorná, průmyslová, univerzální |