






| Kód: | F:20033954 |
| Cena s DPH: | 4 400,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 636,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 181,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 149,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 25 |
| určení: | na cvičení, na gymnastiku, do tělocvičny |
| výška: | 10 cm |
| model: | GYMAT 03 |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 120 cm |
| značka: | MARBO |
| typ: | tvrdost T90 |
| barva: | červená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Gymnastická žíněnka GYMAT 003 je určena k tréninku na zemi a to jak gymnastickému, tak k výcviku bojových umění. Vnitřní pěna o tuhosti T90 není pevně spojena s polyvinylovým obalem (PCV). Žíněnka má koženkou vyztužené rohy.
| vlastnost: | gymnastická, sportovní |