


| Kód: | F:83703254 |
| Cena s DPH: | 4 631,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 828,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 190,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 157,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 10.5 |
| určení: | pro vymezení prostoru a ochrana chodců, omezení vjezdu na parkoviště, do areálů a obytných zón |
| výška: | 52,5 cm |
| model: | Elephant |
| délka: | 77 cm |
| šířka: | 49 cm |
| barva: | bílá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - kov: | ocelový |
Červeno-bílá parkovací zábrana Elephant s reflexními pruhy, vyrobená z vysoce kvalitní pozinkované oceli. Vyznačuje se odolností a masivností. Zábrana má svislý sloupek obdélníkového průřezu a profilované, klenuté břevno. Tato zábrana je přáškově lakovaná, její červený povrch kontrastuje s bílými odlesky. Čtyřhranný sloupek byl uzavřen plastovou krytkou proti hromadění vody uvnitř zábrany (ochrana proti korozi). Výrobek je viditelný po setmění a za ztížených povětrnostních podmínek. Zábranu je možno zamknout (dva klíče jsou součástí sady).
Parkovací sloupek by měl být umístěn tak, aby se zabránilo kolizi vozidel s jejich částmi. Montáž sloupku k zemi pomocí rozpěrných šroubů (nejsou součástí dodávky). Mechanické poškození nesprávným používáním sloupků nepodléhá reklamaci.
| vlastnost: | reflexní, parkovací, výstražná, bezpečnostní |
| Cena bez DPH: | 3 124,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 780,70 Kč |