













| Kód: | F:20065583 |
| Cena s DPH: | 649,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 536,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 26,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 22,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2.35 |
| výška: | 3 cm |
| model: | Champion |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 100 cm |
| barva: | červená, modrá, modrá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Tatami je kvalitní podložka na cvičení, z odolné, neklouzavé EVA pěny. Vhodné pro školy, tělocvičny, fitness centra i do domácnosti.
Tatami je původně izolační podložka na podlahu obytných místností používaná v Japonsku. Později se v Japonsku toto označení začalo využívat i pro podložky používané při judu, kde sloužily jako žíněnka i jako vymezení plochy pro zápas. Dnes už se ale tatami využívájí při všech sportech, kde se cvičí naboso a kde je zapotřebí odolný, trvanlivý, neklouzavý a zdravotně nezávadný materiál s přiměřenou tvrdostí a snadnou údržbou. A přesně takové je i tatami Merco Champion. Tatami Merco Champion jsou lehké celopěnové desky z EVA pěny s vysokou hustotou, každá s rozměrem 104 x 104 cm (včetně hran) se strukturovaným povrchem, ve dvoubarevném provedení a s možností výběru tloušťky 2 cm, 3 cm nebo 4 cm podle potřeb uživatele.
Všechny varianty tatami Merco Champion jsou po celém svém obvodu vybaveny ukončovací hranou a především vysoce odolnými zámky / spoji, které do sebe perfektně zapadají, a které se ani při častém skládaní nelámou a nedeformují. Tatami Merco Champion se svým zpracováním a kvalitou vyrovnají nejvěhlasnějším světovým výrobcům a jsou tedy vhodné nejen do rehabilitačních zařízení, tělocvičen, wellnes a fitness center k běžnému cvičení, józe, aerobicu...atd., ale i pro tréninky a soutěže v bojových sportech jako jsou například karate, judo, taekwondo, kick-box a MMA. Tatami Merco Champion se prodávají po jednom kuse, aby si každý mohl setavit tvar a rozsah plochy podle vlastních potřeb.
Upozornění: Tento model nelze kombinovat s jiným modelem Tatami žíněnek kvůli rozdílným zámkům!
| vlastnost: | puzzle, modulová |